logo decor
grafika

W roku 2000 powstaje sklep zoologiczny w Legionowie przy ulicy Warszawskiej. Na początku swojej działalności był zarejestrowany jako DARMET w późniejszej swojej działalności Zoo Nemo.Sklep dzięki zamiłowaniu do akwarystyki właściciela, którym jest Dariusz KŁUSEK szybko zyskuje sobie wielu stałych klientów oraz zainteresowanie wśród mieszkańców Legionowa. W pierwszym roku sklepik rozmieszczony jest w jednym boksie niewielkiego pawilonu handlowego.

<< Zobacz więcej


Pomimo trudności jakim był brak bieżącej wody co jest niezbędne w utrzymaniu wielu zbiorników akwariowych sklep rozrasta się podwajając swoją powierzchnię użytkową. Dzięki temu możliwe jest rozszerzenie oferty handlowej oraz zwiększenie asortymentu. Niestety w sierpniu 2006 roku w związku z planem zagospodarowania miasta działalność sklepu musi być zakończona w tym miejscu.
W międzyczasie dnia 28.01.2006 roku został otwarty sklep akwarystyczny Zoo Nemo, w Błękitnym Centrum przy ulicy Piłsudskiego.
Dzięki dużej powierzchni użytkowej sklep może rozwinąć się zwiększając swoją ofertę o terrarystykę, oraz pełen asortyment artykułów dla zwierząt domowych takich jak psy, koty, gryzonie i ryby.

<< Zobacz więcej


Od dnia 26.08.2006r rozpoczyna działalność sklep Zoo Nemo przy ul. Sobieskiego 6 (róg Piłsudskiego), przeniesiony z ul. Warszawskiej

Zobacz więcej >>
Z okazji mijającego roku od otwarcia naszego sklepu w Błękitnym Centrum na klientów czekały liczne promocje.


Zobacz więcej >>
Nasz sklep przystąpił do
PROGRAMU RABATOWEGO
Powiatowej Izby Gospodarczej w Legionowie

zwierzęta,ryby    7% rabatu
inne artykuły    5% rabatu
2 czerwca 2007

W ramach Dni Legionowa odbyła się wystawa psów nierasowych PSI UROK. Aktywnie uczestniczyliśmy w tym przedsięwzięciu bedąc fundatorem nagród dla zwycięzców konkursów.
Zobacz więcej>>7-9 września 2007


Nasz zbiornik na Warszawskich Targach Zoologicznych

ZOOMARKET 2007
Zobacz więcej>>


9 - 24 luty 2008


Nasz zbiornik na wystawie
Warszawskiego Związku Akwarystów
w Pałacu Kultury i Nauki
Zobacz więcej>>Nasz sklep brał udział w akcji promocyjnej
"LOKALNY DUKAT"18-27 września 2009


Nasze zbiorniki na Wystawie Akwarystycznej

w Warszawskim ZOO
Zobacz więcej>>


Copyright @ 2006  - kocan